Jeśli zastanawiamy się nad wyborem pasujących nam spodni, z pewnością pomyślimy również, które będą najlepiej podkreślały naszą sylwetkę. Równie ważny jest materiał, z jakiego dolna partia garderoby będzie wykonana. Ponadczasową klasyką będą na pewno jeansy, których nie może zabraknąć w szafie żadnej z nas.

Jeansy rurki to niezastąpiony basic

 spodnie damskie jeans rurkiOprócz marynarki typu oversize, białego podkoszulka czy ołówkowej spódnicy, w garderobie każdej kobiety powinny znaleźć się dobrze skrojone spodnie. Są nie tylko wygodnym, ale i niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem w każdej stylizacji. Podstawowym element każdego ubioru w stylu smart casual mogą stać się spodnie damskie jeans rurki, które pasują praktycznie do każdej sylwetki, uwydatniając to, co w niej najlepsze. Panie o pełniejszych kształtach wypadną korzystnie w zestawieniu tego typu spodni z długą tuniką, dzięki czemu skutecznie ukryją mankamenty sylwetki, jednocześnie wydłużając najwęższe partie nóg i zwężą je optycznie. Będzie to dla nich o wiele lepsze rozwiązanie wizualne niż dobieranie zbyt dużych szerokich spodni, które tylko powiększą już i tak szerszy zarys sylwetki. Z kolei te z nas, które są szczęśliwymi posiadaczkami długich i smukłych nóg również doskonale będą wyglądały w wąskich rurkach z uwagi na fakt, że te jeszcze bardziej uwydatniają ich zalety, a tym warto się pochwalić. Jeansy z domieszką elastanu doskonale podkreślą sylwetkę, ale też będą rozwiązaniem niezwykle wygodnym.

Dobrze prezentują się z białą koszulą lub t-shirtem i marynarką – styl smart casual lub w bardziej rockowym wydaniu – z flanelową koszulą w kratę lub czarną skórzaną ramoneską. Można wpuścić je w wysokie kozaki, zyskując elegancki wygląd, a jednocześnie fasonem podkreślić swoją kobiecość. Warto nabyć je również dla uzupełnienia garderoby kapsułowej.

Related Posts