place zabaw

Mieszkam na sporym osiedlu od urodzenia. Moi rodzice wyprowadzili się do domku poza miasto i zostawili mi mieszkanie. Jestem mamą trzyletniego bardzo ruchliwego chłopca. Na naszym osiedlu znajduje się stary plac zabaw. Wiele razy zgłaszaliśmy to do spółdzielni.

Place zabaw są bezpieczne

place zabawProsiliśmy o zbudowane nowego placu zabaw dla dzieci, którzy będzie kolorowy i bezpieczny dla naszych maluchów. Spółdzielnia poinformowała nas na ostatnim zebraniu, że udało jej się uzbierać pieniądze i zostanie zamówiony nowoczesny plac zabaw dla naszych dzieci. Plac zabaw zostanie ogrodzony i pojawi się na nich kilkanaście sprzętów, które będą dostosowane do różnego wieku. Bardzo się ucieszyliśmy. Na zebraniu zostały pokazane katalogi producenta, od którego sprzęty zostaną zamówione. Producent jest znany i doceniany w naszym mieście. Jego kolorowe place zabaw dla dzieci są tanie i bezpieczne dla dzieci. Producent używa także najlepszych materiałów, które są wykorzystywane przy produkcji. Siłownie plenerowe także się pojawią na osiedlu. Spółdzielnia wykorzysta środki na ten cel z funduszy unijnych. Jesteśmy bardzo zdziwieni, ze spółdzielni udało się ty;le rzeczy załatwić. Siłownie zewnętrzne spodobają się nie tylko dzieciom ale i osobom starszym. Ruch w każdym wiekuj jest ważny i osoby starsze będą mogły wyjść z domu i wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Zebranie było prowadzone przez nowa panią, która pracuje od miesiąca w spółdzielni. To ona jest odpowiedzialna za wszystkie fundusze, które udało jej się uzbierać na place zabaw i siłownie.

Gdyby nie ona to pewnie spółdzielnia do tej pory nie zaproponowałaby nam takiej inwestycji. Przydała się osoba młoda i energiczna a także zmotywowana, która wie czego chce i dobro mieszkańców jest dla niej najważniejsze. Dzięki takim osobom dzieci będą bawić się na nowym placu.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.