drzwi zewnętrzne

Mój brat jest świetnym przedsiębiorcą a ja to nawet często prowadzę dla niego sprawy księgowe a ostatnio to nawet zaczęłam rozliczać sprawy pracownicze. Brat wie, że może na mnie polegać. Podczas ostatniego naszego spotkania poprosił mnie o pomoc.

Drzwi zewnętrzne znane w kraju

drzwi zewnętrzne Byłam pewna, że pewnie chodzi znowu o jakieś faktury za okna, ale tym razem sprawa była zupełnie inna. Brat poprosił mnie o wystosowanie oferty do producenta, który ma drzwi zewnętrzne oraz jakieś dobre ogrodzenia. Bratu zależy na tej współpracy, jednak w sprawach negocjacyjnych zupełnie sobie nie radzi. Ja w swojej pracy na co dzień mam z tym do czynienia, dlatego to dla mnie bułka z masłem. Oczywiście zgodziłam się pomóc bratu, bo chcę, żeby miał te drzwi zewnętrzne w swojej ofercie sprzedażowej i ogrodzenia, o których mi tak namiętnie opowiadał. Poprosiłam, żeby dostarczył mi wszystkie dokumenty oraz dane producenta a ja się wszystkim zajmę. Ofertę przygotuję mu wieczorem po pracy, wtedy będę miała mnóstwo pracy. Brat tego samego dnia dostarczył mi dokumenty i razem przysiedliśmy to tworzenia oferty. Producent, o którego walczy brat jest znany nie tylko w Bielsko Białej. Jego okna, balustrady czy te rzetelnie wykonywane drzwi zewnętrzne z Bielska Białej to kupują w sumie wszyscy w całym kraju. Jeżeli ofertę sporządzimy we właściwy sposób, to na pewno uda się mojemu bratu dogadać z tym przedsiębiorcą. Sporo czasu nam zeszło przy tej ofercie, dlatego brat zamówił nam jedzenie na wynos, bo nie było czasu stać w kuchni i przygotowywać posiłek.

W ofercie uwzględniłam nawet dlaczego firma brata chce się zaopatrywać właśnie w te ogrodzenia oraz jak wskazałam doskonałe drzwi zewnętrzne. Dodałam również jakie korzyści z tego będzie miał producent. Podałam kontakt bezpośrednio do brata. Resztę to już będzie sam załatwiać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.