Spoty reklamowe

Dobra reklama to dobre zaprezentowanie produktów i usług. W teorii wszystko wygląda pięknie, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Na czym to miałoby polegać? Jak najlepiej zaprezentować nasze rzeczy?  

Nasze spoty reklamowe

Spoty reklamoweNie warto samemu męczyć się z ty, tylko po to, by zaoszczędzić parę groszy. Zdecydowanie lepiej jest do oddać w ręce specjalistów i mieć to z głowy. Na pewno żeby nasze spoty reklamowe wyszły profesjonalnie to będzie nam potrzebna profesjonalna ekipa, która je zrealizuje. To tego na pewno potrzebne będzie nam odpowiednie tło, oświetlenie, jak również kamerowanie. Produkt powinien być widoczny i ostry, nie powinien być niczym zasłaniany, jednak w tle też nie powinno się nic pojawiać, chyba, ze są to inne produkty naszej firmy. Dana rzecz powinna być wyeksponowana na pierwszym planie, żeby od razu było wiadomo, co reklamujemy. Filmy reklamowe często zawierają tez opinie ekspertów, an przykład lekarzy zapewniających o skuteczności danego leku, czy też ekspertów od spraw higieny zapewniających nas, ze ten środek do czyszczenia dywanów da nam jeszcze lesze rezultaty niż poprzedni proszek do tego samego producenta. Filmy korporacyjne coraz częściej kręcone są w siedzibie firmy, szczególnie jeśli jest to reklama samej korporacji, a nie konkretnego produktu czy usługi. Wtedy wiadomo, że taki budynek powinien być dobrze prezentujący się, powinien być czysty i schludny.

Im mniej rzeczy będzie obecnych w kadrze tym lepiej, bo nie odwracamy uwagi od zasadniczego produkty reklamowanego. Wtedy video marketing na pewno będzie najskuteczniejszy. O takich zasadach kręcenia filmów reklamowych zawsze powinniśmy pamiętać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.