Moja firma zajmuje się serwisem rolet. Jest to bardzo dobra branża, w której trzeba stale stosować nowe techniki. Każda roleta jest inna, bo producenci stosują, coraz to nowsze metody produkcji. Bardzo często muszę pracować we wczesnych godzinach porannych.

Na czym polega serwisowanie rolet w Warszawie?

serwis rolet antywłamaniowych warszawaW mojej pracy bardzo ważne jest, żebym szybko uwijał się z pracą. Mało kto wie, ale rolety to bardzo ważny element wyposażenia każdego sklepu. Z tego też powodu nie można zwlekać z pracą, bo to od mojego zaangażowania zależy, czy uda się otworzyć sklep zgodnie z godzinami jego funkcjonowania. Jeśli chodzi o serwis rolet antywłamaniowych warszawa jest miastem, gdzie działa kilka firm. Mam niewielką konkurencję, ale muszę dbać o renomę. Niedawno zadzwoniła do mnie zaaferowana właścicielka sklepu spożywczego. Powiedziała, ze miało miejsce włamanie, Szybko przyjechałem na miejsce. Okazało się, ze była to próba włamania. Rolety wytrzymały i nie puściły. Były jednak dosyć mocno pobrudzone i uszkodzone w kilku miejscach. Uspokoiłem kobietę i przystąpiłem do pracy. Zajęło mi to niecałą godzinę, a roleta wyglądała jak nowa. Właścicielka sklepu bardzo się ucieszyła i dała mi premię za szybkie działanie. Często spotykam się z takimi sytuacjami, wiec zwróciłem jej nadmiar pieniędzy, mówiąc, ze profesjonaliści mają swoje standardy. Pani uśmiechnęła się i powiedziała, ze będzie dzwonić wyłącznie do mojej firmy, bo tutaj pracują sami profesjonaliści.

Byłem z siebie zadowolony i miałem bardzo dobry dzień. Często otrzymuje zlecenia koło piątej rano, dlatego kładę się spać dosyć szybko. Pracuje ze mną dwóch kolegów. ufamy sobie i nie podbieramy sobie pracy, ale zawsze możemy na siebie liczyć, kiedy jest dużo zleceń na podobne godziny. W mojej branży trzeba działać bardzo sprawnie i szybko.

Related Posts