Kiedy przeprowadziłam się do tej miejscowości, to zaskoczyło mnie, że było w niej tak mało sklepów odzieżowych. Owszem, były jakieś butiki, ale w mojej ocenie nie oferowały one nic interesującego. To spowodowało, że wpadłam na pomysł jaki biznes poprowadzić, żeby mieć z niego spore zyski.

Odzież bardzo dobrych polskich marek w sklepie

bardzo dobre polskie marki odzieżoweByłam osobą, która doceniała modną odzież, ale stawiałam tylko na polskich producentów odzieży. Oferowali oni dobrej jakości ubrania, które dostępne były w rozsądnych cenach. Ponadto doskonale znałam bardzo dobre polskie marki odzieżowe, które zamierzałam sprzedawać. Ze znalezieniem lokalu na sklep nie było problemu i dość szybko udało mi się wszystko zorganizować. Wiedziałam doskonale gdzie nabyć odzież dobrej marki i zgłosiłam się do dostawcy, który zresztą był moim bliskim znajomym. Zamówiłam odzież damską i męską. Akurat zbliżało się lato, dlatego zamówienie złożyłam na lekką odzież. Kiedy odebrałam dostawę, to rozwiesiłam markową odzież na wieszakach a na wystawie umieściłam manekiny, które ubrałam w gotowe komplety, które sama wybrałam. Chciałam, żeby klienci widzieli jaką odzież oferuję i mieli świadomość, że warto zrobić zakupy właśnie w moim sklepie. Ceny miałam dość adekwatne do jakości markowych ubrań i liczyłam na spore dochody. W okolicy mieszkali klienci, którzy znali się na odzieży i przez to mogłam być pewna, że docenią ofertę mojego sklepu. Od pierwszego dnia dobrze mi szło a wszystko dzięki markowej odzieży.

Zamówienia ma polską odzież składałam raz w miesiącu, bo tak ogromne nią zainteresowanie było. Może i miasteczko duże nie było, ale mieszkańcy mieli zdecydowanie dobry gust i dlatego właśnie docenili oferowaną przeze mnie odzież. Z czasem wprowadziłam odzież dla dzieci.

Related Posts