srebrna woda

Chociaż jestem dość młodą osobą to od jakiegoś czasu mam problemy reumatologiczne. Tak naprawdę nie wiem od czego się to zaczęło i jaka jest przyczyna tych moich dolegliwości. W każdym bądź razie gdy jest ciepło i świeci słońce objawy moich dolegliwości są mniejsze.

Srebrna woda do codziennego picia

srebrna wodaZa to gdy robi się deszczowo i zimno to się nasilają. Najbardziej odczuwam te zmiany rano i wieczorem. Jestem oczywiście pod stałą kontrolą lekarską. Przyjmuje zapisane dla mnie leki. Przeczytałam ostatnio artykuł w jednej z gazet. Bo tak naprawdę staram się czytać wszystko co dotyczy tej choroby. W artykule tym były opisywane metody walki z chorobą. Były opisane te tradycyjne czyli leki, ale były także substancje wspomagające działanie leków. O tych preparatach wspomagających przyznam się szczerze, że wcześniej nie słyszałam. I bardzo chciałam je wypróbować. Była opisana sprawdzona srebrna woda, którą pije się codziennie w bardzo małych ilościach. Ma takie właśnie działanie przeciwzapalne.Były opisane także inne preparaty, które zawierają nanosrebro i które można stosować. Takie nano srebro może być też w formie jakiegoś żelu, który wsmarowuje się w bolące miejsca. Przeczytałam też że podobne zastosowanie ma nano złoto, które ma nawet trochę większe spektrum działania. Takie złoto koloidalne można stosować równocześnie z preparatami ze srebrem. Postanowiłam kupić na początek tą wodę do picia i jakiś preparat do stosowania w żelu. Muszę sprawdzić czy już może po zastosowaniu tych dwóch specyfików poczuję jakąś różnicę. Nie chcę wydawać po prostu dużej ilości pieniędzy na początek bez sprawdzenia.

Przecież jeśli to okaże się dla mnie dobre to na pewno będę kupowała więcej tych preparatów. Także pojemność tej wody do picia jest bardzo różna. Zacznę od najmniejszej i sprawdzę ją najpierw.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.