Kilka dni temu dowiedziałam się, że zostałam zaproszona na wieczór panieński mojej koleżanki ze studiów. Byłam zaskoczona, ponieważ w ostatnim czasie nasz kontakt był raczej sporadyczny. Mimo to ucieszyłam się, gdyż bardzo lubiłam Gabrielę. W związku z tym musiałam znaleźć idealną sukienkę na ten dzień.

Dlaczego zdecydowałam się na sukienkę bez pleców?

sukienki bez pleców sklepOd dobrych kilku lat sukienki na większe wydarzenia rodzinne kupuję tylko w jednym miejscu. Właścicielka sama szyje sukienki, garnitury damskie oraz inne ubrania. W sumie jest osobą, która nie boi się wyzwań. Dlatego też udałam się do pani Laury, która ucieszyła się na mój widok. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to sukienki bez pleców sklep ten nie był duży, ale miał duszę. Widać było, że właścicielka kocha to, co robi. Każda sukienka różniła się od siebie, aż trudno było się zdecydować na jedną. Żartowałam, że dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby gdybym wypożyczała po kolei każdą i była żywą reklamą na mieście. Pani Laura wykonała cztery sukienki bez pleców, lecz wszystkie były od siebie różne. Czym? Przede wszystkim kolorami – biała, czerwona, granatowa i czarna. Intensywne odcienie od zawsze mi się podobały, ponieważ dzięki nim człowiek wyróżniał się w tłumie, niezależnie od tego jak nudny byłby strój. Oczywiście przymierzyłam wszystkie sukienki bez pleców sklep został zamknięty z racji tego, że się znamy od lat i pani Laura chciała na spokojnie ze mną porozmawiać. Każda z sukienek bez pleców miała swój urok, przez co miałam ogromny problem z wyborem jednej. Z racji tego, że nie lubię za dużo odkrywać to zdecydowałam się na mniejsze rozcięcie z tyłu, przez co z całą pewnością będę czuła się bezpieczniej, chociaż nie powiedziałam jeszcze ostatecznego zdania.

Z tego co się orientuję cena sukienek bez pleców zaczynają się od stu pięćdziesięciu złotych w górę. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakim miejscu kupujecie. Ja osobiście wolę sklep prywatny, gdzie istnieje możliwość od razu naniesienia poprawek w razie czego. Rzadko kiedy kupuję w takich większych sklepach, ponieważ wtedy istnieje większe ryzyko, że ktoś będzie miał podobną sukienkę.

Related Posts