Zbliżają się urodziny mojego męża. Mam na zakup prezentu dokładnie tydzień, więc postaram się jeszcze dziś coś wybrać w sklepie internetowym. Nie mam czasu chodzić po centrum handlowym, bo do wieczora pracuję. W tej chwili mam godzinną przerwę w pracy. Znam bardzo fajny sklep online, w którym można kupić tanie i ciekawe gadżety na różne okazje.

Wyjątkowy prezent urodzinowy dla męża

śmieszne prezenty na urodzinyJako stała klientka tego sklepu, otrzymałam bon rabatowy na cały asortyment. Ważność bonu kończy się za dwa miesiące, więc szkoda by było z niego nie skorzystać. Pomyślałam, że w tym roku podaruję mężowi coś wyjątkowego, a zarazem zabawnego. Wiem, że bardzo podobają mu się kolorowe bransoletki z zawieszkami. Mąż jest dosyć otwartym człowiekiem i lubi zwracać na siebie uwagę. Takie śmieszne prezenty na urodziny, jak koszulki z karykaturami, fartuchy kuchenne, bransoletki i inne, są dostępne w ofercie sprzedażowej tego sklepu. Jestem zaskoczona niskimi cenami i szerokim wyborem różnych gadżetów. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem uroczego kapelusza ze słomy, który na pewno prezentowałby się oryginalnie i odważnie na mojej głowie. Ostatecznie, zdecyduję się na zakup różowej bransoletki wykonanej z rzemyka, do której dobiorę zawieszkę srebrną z napisem: ,,mąż żony”. Za całość zapłacę tylko osiemdziesiąt złotych – już po odliczeniu rabatu. Raczej nie zdecyduję się teraz na zakup kapelusza, bo nie mam tyle oszczędności.

Złożyłam zamówienie w tym sklepie internetowym, z czego jestem bardzo zadowolona. Udało mi się dodatkowo zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo przesyłka jest ty razem gratis. Jeżeli mąż nie będzie zadowolony z bransoletki, to mam sto dni na to, aby ją odesłać bez podawania powodu. Ma jednak nadzieję, że mężowi prezent przypadnie do gustu.

Related Posts