fryzjer dla psów

Mamy wielu sponsorów i są to głównie przedsiębiorcy z Krakowa. Nasze schronisko dla psów jest bardzo często odwiedzane i ludzie przywożą karmy, koce oraz zabawki. Niedawno pojawił się nowy sponsor, który przekazuje nam środki pieniężne w bardzo sporych sumach.

Fryzjer dla psów mnie zaskoczył

fryzjer dla psówZdecydowałam wtedy, że za cześć środków zlecenie strzyżenie psów z całego schroniska. Takie zadbane psiaki będą miały większe szanse na znalezienie stałego domu. U nas w Krakowie jest świetny fryzjer dla psów, który oferuje również wizyty wyjazdowe i pobiera niewielkie kwoty. Kampanię postanowiłam przeprowadzić od razu jak na konto wpłynęła kolejna transza od tego darczyńcy. Fryzjer dla psa, którego brałam pod uwagę do współpracy bardzo chętnie zgodził się do nas przyjechać, aby omówić warunki współpracy. Zleciłam mu strzyżenie psów, ponieważ dodatkowo postanowił dać nam sporą zniżkę. W ciągu kilku dni ten psi fryzjer przeprowadzi w całym schronisku strzyżenie psów. Mojej wolontariuszce Paulinie zleciłam, żeby zrobiła zdjęcia psów, które już ten psi fryzjer ostrzygł. Zamieścimy fotografie w internecie na naszej stronie schroniska dla psów, żeby potencjalni opiekunowie mogli zobaczyć jak teraz wyglądają nasi podopieczni. Byłam zachwycona z tego jak zostało wykonane strzyżenie psów, ale informacja, którą przekazał mi ten fryzjer dla psów prowadzący usługi w Krakowie najbardziej mnie zaskoczyła. Zadeklarował, że raz na dwa miesiące będzie przyjeżdżał do naszego schroniska dla psów i wykona strzyżenie psów całkowicie za darmo. To był szalenie miły gest z jego strony i byłam mu wdzięczna za okazane wsparcie.

Dzięki temu, że zleciłam strzyżenie psów ze schroniska, to wielu naszych podopiecznych znalazło dla siebie kochające domy. Na bieżąco dostajemy informacje od nowych właścicieli o ich pupilach.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.