Jako zwykły pracownik w moim zakładzie pracy zawsze uważałem, że zbyt mało czasu jest poświęcanego na prawidłowe nauczenie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego gdy tylko zostałem w końcu kierownikiem, pierwsza rzecz jaką zrobiłem była łatwa do przewidzenia.

Chciałem przeprowadzić najlepsze dostępne szkolenie BHP dla pracowników

najlepsze szkolenia bhp w WarszawieOczywiście nie było to zadanie proste. Prawda jest taka, że obecnie na rynku jest prawdziwe zatrzęsienie firm, które oferują różnego rodzaju szkolenia bezpieczeństwa. Zwłaszcza było tak w Warszawie. Ja musiałem jednak znaleźć firmę, co do której mógłbym być w stu procentach pewnym, że nauczy wszystkiego tak, jak powinna. Okazało się, że najlepsze szkolenia bhp w Warszawie organizuje firma, która w gruncie rzeczy w stolicy jest rzadko. Musiałem więc zadzwonić i umówić się na termin ze sporym wyprzedzeniem. Okazało się jednak, że moje obawy były kompletnie nieuzasadnione. Szkolenia były dostępne niemalże każdego dnia, dlatego wszystko zależało od tego, kiedy zamierzam je zorganizować. Najlepiej pracownikom pasowało, bym robił to po trochu w przeciągu tygodnia. Zgodziłem się na tego rodzaju rozwiązanie. Wiadomo było, że ludzie więcej się nauczą, jeśli będą tam w małych grupkach, niż wszyscy jednocześnie. Ostatecznie szkolenie udało się świetnie. Osobiście byłem na kilku spotkaniach i muszę przyznać, że były one przeprowadzane bez zarzutu. Słusznie firma ta miała renomę najlepszej w swojej branży. W końcu tego rodzaju opinie nigdy nie biorą się znikąd. Długo pracowali oni na swój sukces i nadal udaje im się trzymać poziom.

Byłem bardzo zadowolony z wyboru, jakiego dokonałem. Choć na rynku było kilka tańszych opcji, to mimo wszystko wiedziałem, że na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Tylko dobre jakościowo opcje wchodziły w tym wypadku w grę – nie tylko ja byłem takiego zdania.

 

Related Posts