Kredyt na oświadczenie

Dosyć popularne były przed kryzysem finansowym, który teraz doświadcza cała Europa. Banki w dzisiejszych czasach sceptycznie podchodzą do pożyczek na dowód i niechętnie ich udzielają. Jednak na tym skorzystały firmy pożyczkowe, które stały się jeszcze bardziej popularne. Mając na myśli kredyt na oświadczenie zazwyczaj kojarzony jest od razu ze zwykłą pożyczką.

Kredyt na oświadczenie to nie pożyczka.

Kredyt na oświadczenieChociaż jest możliwe w niektórych bankach wzięcie takiego kredytu na oświadczenie. Czym różni się oświadczenie od zaświadczenia? Otóż zaświadczenie wymaga oficjalnych dokumentów firmowych zatwierdzonych przez pracodawcę, a oświadczenie działa trochę na innych zasadach. Mianowicie samemu oświadcza się o swoich dochodach, podpisując się przy tym imieniem i nazwiskiem, nie wymaga potwierdzenia od pracodawcy. Taki tani szybki kredyt na oświadczenie bardzo łatwo wziąć, nie trzeba męczyć się z wielokrotnymi wizytami w banku, aby wypełnić wiele formalności. Oferty takiego kredytu polegają na pełnym zaufaniu do klienta, ponieważ nie wymagają dostarczenia różnych zaświadczeń. Kredyt na oświadczenie tego nie wymaga, jest jeden z najprzyjemniejszych kredytów do wzięcia. Otrzymanie niego jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Jeśli potrzebujesz szybko większej ilości pieniędzy, nie zwlekaj i idź do banku, który proponuje kredyty na oświadczenie. Taki sposób jest dobrym rozwiązaniem i na pewno bezstresowym.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z kredytu na oświadczenie albo innego, na przykład kredyt dla emeryta. Od teraz nie musisz się niczym stresować.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.