Ruszyła rozbudowa nadmorskich kurortów. Oprócz atrakcji dla turystów nadmorskie miasta zaczęły również zwracać uwagę na swoich rodowitych mieszkańców. Największe poruszenie jest w województwie Pomorskim, gdzie na planowane inwestycje w nieruchomości jest przeznaczone blisko 100 milionów złotych. 

Mieszkania na pomorzu coraz atrakcyjniejsze

nowe mieszkania do kupienia w pomorskimBardzo dobrze wiedzie się nadmorskim miastom w związku z czym planują poczynić spore inwestycje w nieruchomości. Pomysł rozbudowy miast spodobał się wojewodzie i doszedł on do wniosku, że całe województwo wymaga mocnych inwestycji. Najlepszymi okazują się nieruchomości i w najbliższym czasie ma powstać bardzo dużo nowych domów i osiedli, które ma przyciągną jeszcze więcej nowych mieszkańców. Ledwo została podjęta taka decyzja to sporo inwestorów mówi, że nowe mieszkania do kupienia w pomorskim będą jednym z najatrakcyjniejszych w tym sezonie. Popularność ich rośnie z tygodnia na tydzień mimo, iż są dopiero w planach. Jak pokazują statystyki, jeżeli dojedzie do realizacji tych inwestycji województwo Pomorskie stanie się największym województwem pod względem zagospodarowania wolnych terenów nieruchomościami. Ich ceny na początku maja być bardzo konkurencyjne do obecnych już nieruchomości, też zainteresowanie nimi jest spore, gdyż w przyszłości na ich sprzedaży będzie można zarobić nawet do 30% ceny początkowej.

Wierzymy, że rozwój nie skończy się tylko na tych kilku inwestycjach a cały region pomorskiego będzie coraz bardziej atrakcyjniejszy dla nowych inwestorów, co przełoży się na większe zyski dla miasta i zasiedleniem sporych terenów nowymi mieszkańcami. Póki co trzeba najpierw dobrze rozreklamować nowe nieruchomości, żeby większość została sprzedana jeszcze przed ich wybudowaniem.

 

Related Posts