Makieta architektoniczna

Kilka tygodni temu przygotowywaliśmy makietę domu dla naszego klienta. Nigdy wcześniej się nam to nie zdarzyło. Tanie modele domow schodziły jak ciepłe bułeczki.

Tanie modele domow nie zawsze są profesjonalne.

Makieta architektonicznaMieliśmy tylko makiety architektoniczne na własny użytek, sporządzane przez jednego z naszych pracowników, ale nikt nigdy nie prosił nas o wykonanie takiej makiety. Jak widać, kiedyś musi być ten pierwszy raz. Klient widział u nas takie makiety, więc miał nadzieję, że możemy mu taką wykonać. Chciał zrobić niespodziankę swojej żonie, z którą kupili razem działkę i zamierzali wybudować dom. Żona nie wiedziała jednak, ze już dostali kredyt z banku, więc mąż chciał ją zaskoczyć i pokazać jak będzie wyglądał ich przyszły dom. Tanie modele domow to dla nas nie problem, więc przyjęliśmy zlecenie. Zawsze to przecież dodatkowy zarobek dla pracownika i firmy. Klient powiedział nam jakie kolory najbardziej lubi żona, i jak planowali urządzić dom, żeby makieta była jak najbardziej realistyczna. Potem przyszedł czas na przygotowanie. Szło nam całkiem nieźle, musieliśmy się spieszyć, żeby żona nie dowiedziała się wcześniej o kredycie, ale też żeby klient był zadowolony. Na szczęście wszystko nam się udało i gotowy model domu był na czas. Klient przyszedł do nas z wielkim pudełkiem z kokardką, w którym miał zamiar przetransportować swój prezent. Baliśmy się, że pudło będzie za małe, ale na szczęście zmieściło się na styk. Nazajutrz klient zadzwonił, żeby nam powiedzieć jak bardzo jego żona się cieszyła, kiedy dowiedziała się o kredycie na dom, a nasze makiety architektoniczne są najlepsze.

W naszym biurze projektowym bardzo się cieszyliśmy, ze klient jest zadowolony, bo to znaczy, że zamówi u nas projekt domu, a poza tym, dobrze wiedzieć, że ktoś może być zainteresowany takimi makietami, zatem może powinniśmy dopisać je do listy świadczonych przez firmę usług? Tanie modele domow można by rozszerzyć o dodatkową usługę.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.