Mój tata został zaproszony przeze mnie do szkoły. Pani nauczycielka powiedziała, że jeżeli nasi rodzice mają jakiś ciekawy zawód, o którym mogliby opowiedzieć w naszej klasie to żeby przyszli w trakcie godziny wychowawczej. Mój tata oczywiście skorzystał z zaproszenia i wziął ze sobą projekty, które sam przygotował.

Tata opowiada o swoich projektach

projekty małych domów z KielcMój tata jest bardzo kontaktowy i on uwielbia swoją pracę. Dlatego wiedziałam, że bardzo ucieszy się jak dostanie zaproszenie do mojej szkoły. Tata jest projektantem małych domków. Ma wiele zleceń, z różnych części naszego kraju. Ostatnio także był poza zagranicami ponieważ bardzo znany zagraniczny polityk zaproponował mu współpracę. tata bardzo dobrze zarobił i dzięki temu mógł pokazać nowy projekt domku, który dla niego wykonał. Projekty małych domów z Kielc są bardzo popularne. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę mały domków. Duże domy sporo kosztuje i nie każdego jest na to stać. Tata stara się wykonywać swoje projekty jak najlepiej potrafi. Klienci są zawsze zadowoleni z jego usług. Moja klasa była pod wielkim wrażeniem taty pracy. Chętnie go słuchali a także oglądali projekty małych domów z Kielc i nie tylko. Moi znajomi zadawali tacie wiele pytań. Widziałam, że tacie moja klasa bardzo się spodobała. Pokazał im co jest ważne w trakcie projektowania. Opowiedział o programie komputerowym,z  którego korzysta. Bardzo się ucieszyłam, że tata tak dobrze zdał relację jak wygląda jego praca i obowiązki, które wykonuję.

Tata ma nadzieję, że jego występ kogoś zainspiruje do wykonywania takiego zawodu w przyszłości. projektowanie domów to bardzo dobry zawód, który jest dobrze płatny. Nie ma wielu specjalistów w tej branży dlatego warto się tego uczyć i mieć w przyszłości pewną pracę.

Related Posts