podajnik do tworzyw sztucznych

Jeśli ktoś tak jak jak pracuje w fabryce zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych do doskonale sobie zdaje sprawę z tego, że jest to praca bardzo nudna. Jeśli nie ma żadnej awarii ani usterek to nic się specjalnego nie dzieje.

Wyłączony podajnik do tworzyw sztucznych

podajnik do tworzyw sztucznychNajbardziej interesującą rzeczą jest wtedy jakie buty założyła dzisiaj Mariolka, kto dzisiaj nie przyszedł do pracy i dlaczego, albo dlaczego dzisiaj szef jest w bardzo złym nastroju. Jednak ostatnio doszło do awarii i zepsuły się termostaty do form. Przez to mieliśmy cały dzień wolnego, bo jeśli one nie mogły pracować to my też nie, a usunięcie skutków takiej awarii też zajmuje sporo czasu. Tylko osoby odpowiedzialne za budowę, naprawę i konserwację sprzętu musiał zostać i to naprawiać. Dały nam o tym znać regulatory gorących kanałów, które wskazały, ze temperatura wewnątrz urządzeń jest zbyt wysoka. Zatem, trzeba było sprawdzić gdzie znajduje się usterka i ją usunąć. Podajnik do tworzyw sztucznych został wyłączony, żeby materiał nie przechłodził dalej. Potem też wygaszone zostały dozowniki barwnika i na końcu dozownik grawimetryczny. Potem wszyscy mogliśmy się w spokoju rozejść do domów. Był to naprawdę piękny dzień. Mogłam spokojnie zrobić zakupy na cały tydzień do jedzenia, potem wysprzątałam całe mieszkanie i jeszcze znalazłszy czas na ugotowanie obiadu na dwa dni, obejrzenie wiadomości i mojego ulubionego serialu w telewizji, a potem się jeszcze wyspałam przed kolejnym dniem pracy.

Szkoda, że termostaty do form tak szybko zostały naprawione bo tak mielibyśmy długi weekend, a tak jeszcze w piątek musieliśmy iść do pracy przed weekendem, choć nikomu się już nie chciało. Dobrze, ze przynajmniej czekały na nas kolejne dwa dni wolnego i mogliśmy pracować ze świadomością, ze zaraz skończmy pracę i znowu wrócimy do swoich domów.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.