Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Dominują w niej inne kolory, które są związane z trendami modowymi, aurą natury i charakterem sezonowych aspektów. Niektóre kolory są dość uniwersalne i dlatego też na paznokciach królują praktycznie zawsze – doskonale sprawdzając się na różne okoliczności i okazje.

Jakie kolory na paznokciach królować będą jesienią?

lakier hybrydowy blueskyWśród jesiennych trendów przeważają jak zwykle kolory ziemiste i ciemne. Na paznokciach królować więc będą wszelkie brązy i odcienie złota i utrzymane w kolorach jesiennych liści. Popularny będzie również kolor bordo oraz ciemny granat – to właśnie wszystkie te kolory najczęściej będą gościły na damskich paznokciach i będą proponowane przez zawodowe stylistki w zakładach i gabinetach kosmetologicznych.  Zaskoczeniem sezonu jest popularność jaką posiada lakier hybrydowy bluesky, który owładnął bieżącymi trendami i stal się prawdziwym hitem. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich tych bardziej stonowanych kolorów, który doskonale sprawdzi się jako opozycja dla jesiennej nudy.  Świetnie prezentuje się na paznokciach i nadaje im bardzo świeżego, nowoczesnego charakteru oraz wyglądu, dzięki czemu prezentują się one nienagannie i bardzo elegancko – zarówno na codzień, jak również jak i na większe wyjścia, takie jak na wesele zawodowe konferencje w pracy, wesela czy święta. Idealnie pasują do wszystkich strojów.

Paznokcie hybrydowe posiadają wielu zwolenników. Ich największą zaletą jet przede wszystkim fakt, że są tak bardzo wytrzymałe – nie wymagają poprawek przez nawet kilka tygodni. Świetny efekt to między innymi zasługa odpowiedniego przygotowania paznokci do zabiegu oraz użycia odpowiednich, profesjonalnych kosmetyków, przede wszystkim dobrego lakieru hybrydowego.

Related Posts