koszulka KOKA

Proces odchudzania może być żmudny i długotrwały, dlatego też nim osiągniemy upragnioną wagę, warto zwrócić uwagę na to, w co się ubieramy. Odpowiednio zestawiona garderoba także pomoże nam ukryć mankamenty sylwetki.

KOKA przyjacielem każdej figury

koszulka KOKANiestety bardzo często bywa tak, że strojem tylko podkreślamy to co należałoby ukryć, na przykład wystający brzuszek. Pamiętając o tym, że po odchudzaniu będą nam potrzebne nowe ubrania, kiedy jeszcze ważymy więcej nie musimy kupować wielu detali do szafy. Wystarczy tylko kilka elementów które będziemy ze sobą zestawiać. Na przykład luźna koszulka KOKA pozwoli nie tylko stylowo wyglądać, ale także ukryć na przykład brzuch czy biodra. Jeżeli wybierzemy dłuższe model i dodamy do niego legginsy, z pewnością sylwetka zyska na lekkości.Do tego na chłodniejsze dni przyda się kurtka Stussy. Kiedy zmagamy się zbędnymi kilogramami najlepiej właśnie wyposażyć się w ubrania dosyć luźne, a nie za bardzo obcisłe. Wbrew pozorom to właśnie luźniejsze stroje na przykład z kolekcji Backyard Cartel, sprawią, że sylwetka będzie wyglądała lepiej. Jeśli chodzi o kolorystykę, to oczywiście według znanej prawdy ciemne wyszczupla, więc na przykład czarna lub granatowa koszulka KOKA sprawdzi się doskonale w każdej stylizacji codziennej. Czy osoba która ma zbędne kilogramy może nosić rurki? Oczywiście, ale najlepiej wybierać rozmiar, który będzie opięty, tylko dobrze dopasowany do sylwetki. Wyższy stan może pomóc ukryć brzuszek, czy też boczki. Na przykład koszulka KOKA połączona właśnie z obcisłymi spodniami bardzo dobrze podkreśli to co warte uwypuklenia na przykład zgrabne pośladki i łydki, zaś brzuch który jeszcze wymaga pracy. To bardzo dobra propozycja dla pani o figurze jabłka.Wiele ciekawych propozycji ma również firma Stussy, lub oferująca podobne uliczne i modne ubrania Backyard Cartel.

Osoba, która ma kilka kilogramów nadwagi również może wyglądać modnie i stylowo. Wystarczy tylko dobrze dobrać poszczególne elementy garderoby.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.