usługi ogrodnicze

Mam w małej miejscowości niedaleko Łodzi swój ogródek działkowy. Nie zaglądam do niego często, ale staram się o niego dbać. Ostatnio jednak nie miałam kompletnie czasu, żeby tam pojechać i wszystkim się zająć.

Usługi ogrodnicze w Łodzi i drzewka owocowe

usługi ogrodniczeMiałam trudny okres w pracy, często miałam nadgodziny, i nawet w weekendy ledwo mogłam znaleźć czas dla siebie. Na pewno wtedy ogrody działkowe mnie nie zajmowały. Jednak też przez to jak tam pojechałam to zobaczyłam ile czeka mnie pracy. Niby nie było tak źle, ale na pewno trawa była do koszenia kosą, a nie kosiarką, bo by sobie z nią nie poradziła. Do tego jeszcze nawadnianie ogrodów zaczęło szwankować i musiałam kupować nowe podlewaczki, bo stare odmówiły posłuszeństwa. Na pewno pielęgnacja ogrodów w tym stanie jest pracochłonna i bardzo kłopotliwa. Nie wiedziałam czy dam sama sobie z tym radę. Najbardziej jednak martwiła mnie wycinka drzew. Jedno drzewo ewidentnie było zasłonięte przez inne i tylko marniało, poza tym zaczęło rosnąc w stronę działki marudnego sąsiada, który nie omieszkał mi o tym powiedzieć. Sama nie miałam do tego odpowiedniego sprzętu, a poza tym nie znałam się na tym. Dlatego też uznałam, że usługi ogrodnicze łódź to dla mnie jedyna alternatywa. Fachowcy przyjdą i na pewno raz dwa się z tym uporają.

To drzewko owocowe i nie jest takie stare, więc jak przeczytałam nie potrzebowałam żadnego pozwolenia. Okazało się, ze tak to faktycznie było. Przyjechali, zrobili co trzeba, jeszcze wszystko mi zabrali zapakowane w worki, więc ja nie musiałam się już o nic martwić.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.