system erp

Moja przyjaciółka wybrała dość nietypowy kierunek kariery. Postanowiła skończyć studia na kierunku budownictwa i otworzyć własną działalność. Nikt nie podejrzewał, że rzeczywiście jej się to uda. Jednak z powodzeniem skończyła studia, a następnie zarejestrowała swoją działalność.

System erp i rozliczenie podwykonawców

system erpByłam pod dużym wrażeniem jej odwagi i całym sercem jej dopingowałam. Pomimo, że budownictwo jest trudną branżą dla kobiet ona radziła sobie dzielnie i wkrótce z kilkuosobowej małej firmy, przetworzyła się ono w kilkunastoosobową firmę budowlaną. Dostali nawet spore zlecenie na budowę hotelu. Jednego dnia zdradziła mi swój sekret, wszystko ponoć dzięki erp dla budownictwa. Enterprise Resource Planning jest to system informatyczny, który integruje wszystkie procesy jakie zachodzą w firmie na różnych płaszczyznach. Dzięki temu ma jedną , aktualną bazę danych i na niej działa. System erp pozwala jej rozliczać się z podwykonawcami i od tak poznać bieżący koszt planu. Ponad to obojętnie gdzie jest może zarządzać pracownikami. Oprogramowanie umożliwia jej zarządzanie projektem na każdym szczeblu jego realizacji. Odoo erp umożliwia jej całkowitą kontrolę pod względem planowania budowy jak i kontroli finansów. Jednak w tej branży najtrudniejszy dla niej jest kontakt z facetami, wśród których trudno jest jej zdobyć uznanie dlatego ma system b2b. Sporządza on analizę danych i wysyła do osób decyzyjnych bez konieczności osobistego kontaktu.

Zawsze pytałam ją jakim cudem ona daje radę to wszystko opanować, przecież z prowadzeniem własnej działalności wiąże się tyle obowiązków i formalności, teraz już wiem, że ma ona swojego pomocnika.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.