dobry fotograf

W ostatnim czasie bardzo modne stały się wesela urządzane w plenerze. Trudno się temu dziwić, piękna sceneria, otoczenie natury nie tylko sprzyja zabawie, ale także i niweluje konieczność jakiegoś szczególnego strojenia sali czy tez wynajmowania drogiej sali w jakimś znanym hotelu czy zajeździe gdzieś w znanych miejscach, (np. stare miasto w Toruniu, pałacyk w Myślęcinku w Bydgoszczy i tak dalej), co zwykle wiąże się z nie lada kosztami.

Dobry fotograf i dobre oświetlenie

dobry fotografW przypadku ślubu w plenerze zwykle konieczne jest pokrycie kosztów wynajęcia namiotu w którym odbywać będzie się przyjęcie. Wielkość i ilość namiotów zależna jest od tego jak duże wesele mamy w planach, jedna i tak koszt jest zwykle niższy niż w przypadku dobrej sali, a sceneria w przypadku ślubu w plenerze jest zdecydowanie lepsza. Jeżeli chodzi o ślub w plenerze to poza namiotami trzeba zadać o odpowiednią oprawę muzyczną i nagłośnienie, a także i o dobry catering. Dodatkowo wybierając fotografa na wesele, warto uprzedzić go o tym, ze ślub odbywa się w plenerze, sprawdzone przez wielu dobry fotograf w Toruniu nie powinien mieć z tym problemu, jednak wiadomo, ze inna sceneria, oświetlenie wymagają innego podejścia. Dodatkowo urządzając ślub w plenerze, można od razu zdecydować się na takie rozwiązanie jakim jest sesja zdjęciowa w plenerze, wówczas nie będzie trzeba jechać specjalnie na ową sesje. Jeżeli chodzi o plenerowe wesela to w ich przypadku nie ma sensu zbytnio zajmować się takimi atrakcjami jak fotobudka, księgi pamiątkowe itd., ponieważ nie o to w tym chodzi. W przypadku plenerowych uroczystości mniej ważne staje się także auto do ślubu, ponieważ i tak zasadniczo będzie ono widoczne tylko pod kościołem.

O ile ślub nie odbywa się w plenerze, jeżeli ślub także jest plenerowy wynajmowanie auta ślubnego staje się całkowicie zbędnym wydatkiem. Zasadniczo przygotowania do ślubu w plenerze nie różnią si aż tak bardzo od tradycyjnych, niemniej są pewne różnice o których warto pamiętać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.