Od momentu, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży wprost nie mogłam się doczekać aż ujrzę moje maleństwo. Wyobrażałam sobie jak to będzie, gdy będę mogła je przytulić, gdy będę mogła je nakarmić, ubrać i wyjść z nim na spacer. Ale wiecie co? Przyjście na świat mojej córeczki było jeszcze lepsze niż sobie to wyobrażałam!

Spacery? Tylko z odpowiednim kompletem do wózka!

nowoczesny komplet do wózka minkyCzas spędzony na spacerach z moim maleństwem uważam za bardzo dobrze spędzony czas. Czas, którego przecież nie mogłam się doczekać już wtedy, gdy byłam w ciąży. Jednak szybko zorientowałam się, że sam wózek to o wiele za mało. Na szczęście udało mi się kupić  nowoczesny komplet do wózka minky, dzięki czemu udało mi się nabrać przekonania, że mojemu dziecku na spacerach już nic nie grozi. W końcu taki ciepły, kolorowy i mięciutki komplet do wózka to sama przyjemność dla niemowlęcia. W końcu nie można zapominać o tym, że tak małe dziecko poznaje świat głównie za pomocą bodźców dotykowych. A mięciutki dwustronny komplet do wózka potrafi ich bardzo dużo dostarczyć. Nie żałuję tego zakupu. Widzę, że dzięki temu moje dziecko jest szczęśliwe, a podczas spacerów i przebywania w wózku jest mu ciepło, przyjemnie i bardzo komfortowo. A przecież to właśnie tak powinno wyglądać. Zależy mi na tym, by moje dziecko miało wszystko to, co najlepsze. A komplet minky, który przeznaczony jest do wózków to zdecydowanie najlepsza rzecz, która powinna znajdować się w wózku każdego dziecka.

Uwielbiam chwile na spacerach. Mam czas dla siebie, na to by pomyśleć, spędzić czas na świeżym powietrzu i zadbać o swoją aktywność fizyczną. Moja córeczka jest na to wszystko jeszcze za malutka.Ale wiem, że gdy jest otulona w komplet minky nic jej nie grozi. I to bez względu na okoliczności.

 

Related Posts