W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez własnego samochodu. Codzienne odwożenie do żłobka lub przedszkola, wyjazdy na zakupy, wycieczki weekendowe, wyjazdy na wakacje sprawiają, że nasze dziecko spędza w samochodzie dużo czasu. Najważniejszą rzeczą w dla najmłodszych oprócz komfortu jazdy jest bezpieczeństwo.

Atrakcyjny cenowo fotelik recaro milano

recaro milano cenaRynek artykułów dla dzieci przesycony jest różnego rodzaju fotelikami samochodowymi dla dzieci w różnym wieku. W Polsce wyróżnia się foteliki pod względem wagi dziecka: 0-13kg, 9-18kg, 9-36kg, 15-36kg. Producenci prześcigają się w tworzeniu fotelików, które zapewnią dziecku pełen komfort jazdy, są bezpieczne i uniwersalne – czyli można będzie z nich korzystać przez kilka lat życia dziecka. Foteliki marki Recaro także dostępne są w wielu wariantach. Jednym z nich są foteliki recaro milano, z przedziału 15-36kg, które odpowiadają dzieciom od 3 do 12 lat. Wyróżnia go lekkość i prostota wykonania. Jego główną zaletą jest komfortowy, sześciopozycyjny zagłówek z regulowaną wysokością, który reguluje się wraz z wiekiem dziecka. Poza tym uwydatnione boki zagłówka i boków zapewniają dodatkową wygodę użytkowania oraz ochronę. Miękka, oddychająca tkanina obicia zapewni komfort także w gorące dni. Do tego dzięki właściwemu umiejscowieniu pasów, nie podrażniają one skóry na szyi. Dostępny w kilku kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym, pomoże nam dobrać foteli do wieku oraz płci dziecka. W fotelikach recaro milano cena jest atrakcyjna oraz adekwatna do jakości produktu.

Zarówno producenci jak i dystrybutorzy proponują wiele ciekawym modeli fotelików. Wybór każdego z nich trzeba dokładnie przemyśleć, sprawdzić kilka propozycji, ponieważ komfort i bezpieczeństwo naszego dziecka są najważniejsze.

Related Posts