Moja córka niedawno skończyła pięć lat. Oczywiście jak co roku zastanawialiśmy się z mężem co byłoby dla niej najlepszym prezentem z tej okazji. Ona jest bardzo aktywnym dzieckiem i chętnie angażuje się do różnych zabaw. Bardzo dużo czasu spędza na placu zabaw.

Dobry rower dla dziecka

rowery dla dziewczynek włocławekMoim zdaniem jest też dziewczynką bardzo sprawną fizycznie. Gdy miała dwa alta dostała pierwszy rowerek biegowy. Bardzo szybko opanowała sztukę jeżdżenia na nim. Jednak już jakiś czas temu zauważyłam, że robi się on dla niej zbyt mały. Zresztą dzieci w jej wieku jeżdżą też już na większych rowerkach z pedałami. Zdecydowaliśmy więc, że jest to dobry moment na to żeby i ona dostała taki rower, na którym mogłaby się nauczyć jeździć. Nie wiedzieliśmy tylko, które rowery są najlepsze bo jednak na rynku jest ich spory wybór. Czytałam opnie w internecie bo najbardziej zależało mi, żeby rower, który kupimy był bezpieczny a także taki, który posłuży jej przez dłuższy okres. Okazało się, że rowery dla dziewczynek włocławek według opinii rodziców są najlepsze. Zaczęłam też je oglądać. Wizualnie także bardzo mi się spodobały. Najważniejsze było dla mnie także to, że do niego mogły być przykręcone boczne kółka na początek. Ale z czasem kiedy dziecko będzie gotowe można w prosty sposób te kółka zdjąć. Cena za taki rowerek też była jak najbardziej przystępna. Także z mężem zdecydowaliśmy się na ten zakup. Już po kilku dniach rower został nam przysłany.

Mąż dokładnie obejrzał czy wszystko jest w porządku i czy aby na pewno niczego nie brakuje. Ale rower był kompletny i przyszedł z akcesoriami jakie także zamówiliśmy. W dzień urodzin daliśmy go córce. Nie pamiętam żebym widziała ją tak szczęśliwą. Od razu na niego wsiadła i jeździła. A za jakiś czas nauczyła się jeździć bez kółek bocznych.

Related Posts