Trzy miesiące temu urodziłam piękne i zdrowe trojaczki. Był to dla mnie wielki szok. Lekarz powiedział mi, że urodzę bliźniaki, co samo w sobie było już dla mnie nie do pomyślenia i byłam pewna, że nie dam sobie rady. Tymczasem daję radę i to nawet z trzema niemowlakami. Bardzo je kocham i nie wyobrażam sobie bez nich życia.

Grawerowane tabliczki mogą być bardzo piękną dekoracją

tabliczki grawerowaneChcieliśmy w jakiś szczególny sposób upamiętnić ten dzień. Na początku chcieliśmy zamówić specjalne tabliczki grawerowane w jednej z firm w mieście, w którym mieszkamy. Miały być trzy tabliczki z wygrawerowanymi imionami, datą urodzenia oraz wagą. Niestety fachowiec, który miał wykonać dla nas tabliczki zaproponował nam takie projekty, które niestety nie przypadły nam do gustu. Może to i lepiej bo dzięki temu postanowiliśmy poszukać jakiś fajnych firm oferujących swoje usługi w Internecie. Znaleźliśmy kilka naprawdę fajnych stron, na których tabliczki grawerowane dostępne były w różnych wzorach. Można było dowolnie modyfikować wygląd takie tabliczki – rozmieszczenie tekstu i wygląd fontu. Oczywiście również konkretny materiał z jakiego wykonana byłaby tabliczka również było w pełni indywidualną kwestią, o której decyduje klient. My z mężem zdecydowaliśmy się ostatecznie jednak na piękną grawerowaną dekorację w kształcie gwiazdy. Zamówiliśmy oczywiście trzy sztuki. Wykonane zostały na ciemnym tworzywie, ale napis był błyszczący. Gwiazdy zostały zawieszone nad łóżkami naszych pociech na grubych sznurach.

Grawerowane gwiazdki prezentują się naprawdę świetnie w pokoju naszych dzieci. Wyróżniają się one na tle ciemnej ściany i wyglądają bardzo nowocześnie. Zamówienie ich było naprawdę świetnym pomysłem i być może niedługo zamówimy jeszcze jakieś inne tabliczki.

Related Posts