Detektyw-katowice

Masz wrażenie szczególnie w pracy, że ktoś Cię podsłuchuje. Przecież powiedziałeś coś do siebie pod nosem, a już szef wzywa Cię na rozmowę, że wszystko do niego dotarło, a Ty po uszy siedzisz w kłopotach.

Detektyw pomoże również w przypadku strachu przed podsłuchem

Detektyw-katowicePodobnie w domu. Naskarżysz przyjaciółce, że Twój mężczyzna jak zwykle nie umył po sobie naczyń, a jego skarpetki leżą porozrzucane w każdym kącie. Gdy wracasz do domu on już siedzi cały czerwony ze złości, że rozpowiadasz na prawo i lewo jakim on jest bałaganiarzem, a Ty nie masz pojęcia skąd on wie o Twojej rozmowie. Czy spotyka się z przyjaciółką, a może zamontował podsłuch w Twoim telefonie? Usługi detektywistyczne są tym czego szukasz i z czego w związku z powyższym powinnaś poszukać. Dlaczego? Skoro uważasz, że jesteś osobą, która jest podsłuchiwana musisz wziąć w swoje ręce. W Katowicach był jeden taki przykład. Pracodawca podsłuchiwał swoich pracowników. Zamontował on drobny mikrofon w pokoju socjalnym, gdzie nie wchodził nikt z kadry menadżerskiej ani dyrektorów. Byli tam tyko pracownicy, którzy między sobą wymieniali uwagi na temat płacy, pracy oraz ich traktowania. Jako, że było to dość hermetyczne środowisko nie było możliwe, aby któryś z pracowników doniósł na kolejnych. W grę wchodził tylko podsłuch. Detektyw-katowice to jedyna osoba, która mogła im pomóc. Przyjechał taki, który działał na terenie Śląska, a dodatkowo posiadał specjalistyczny sprzęt do wyszukiwania pluskiew.
Koszt takiej usługi to około trzech tysięcy złotych, jednak jak się opłacało warto było, ponieważ pracodawca musiał wypłacić odszkodowania pracownikom, a sprawa wciąż jest w toku.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.