wynajem namiotów weselnych

Niedawno dowiedziałam się, że jest coś takiego jak wypożyczalnia namiotów. Dawniej jakoś nie potrzebowałam, więc nie zdawałam sobie sprawy, że tacy usługodawcy istnieją.

Wynajem namiotów weselnych na urodziny

wynajem namiotów weselnychTym razem chciałam jednak skorzystać, bo w czerwcu moja mama miała urodziny i chciałam jej je wyprawić z pompą. W końcu pięćdziesiątkę ma się tylko raz w życiu. Wiedziałam też, że mama marzy o tym, aby spotkała się cała rodzina i wspólnie razem pobawiła. Potrzebna mi była taka wypożyczalnia namiotów. Koleżanka mi właściwie uświadomiła, że takie coś jest i można by imprezę wyprawić na zewnątrz, to będzie taniej. Jedzenie i tak przygotowywaliśmy we własnym zakresie, więc nie miało sensu inwestowanie w salę, skoro nie chcemy od nich jedzenia. Wynajem namiotów był tańszy, a poza tym szkoda w takie ciepłe dni przebywać w zamknięciu. Jedna znajoma, jak się później okazało, miała nawet firmę, która oferowała wynajem namiotów weselnych i takich na inne wydarzenia też. W końcu się dogadałyśmy, że to ona nam zapewni dach nad głową na czas tej zabawy urodzinowej. Cenę miałam więc jeszcze nieco niższą niż w ofercie. Wynajem hal namiotowych może się czasami naprawdę przydać. Ten nasz namiot nie był aż tak wielkich rozmiarów jak hala, ale też był słuszny. Wszyscy świetnie się pod nim bawili i mówili, że ciekawe rozwiązanie. Wszyscy mogli spędzić razem czas, wypić coś i razem potańczyć. Muzyka nie była zapewniona przez dja, ale puszczona po prostu z odtwarzacza.

Czasami takie prowizoryczne rozwiązania są najlepsze. Mama bardzo długo mi dziękowała, że wyprawiłam jej te urodziny. Przecież zrobiłam to zn prawdziwą przyjemnością.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.