Jakiś czas temu, mój szalony kuzyn przyszedł do mnie przerażony. Powiedział, że przez kilka miesięcy pisał z pewną dziewczyną z innego miasta i teraz ona przyjedzie do niego do stolicy się zobaczyć po raz pierwszy. Zapytałam, czym się tak stresuje, przecież powinien się cieszyć. Okazało się, że naopowiadał jej trochę podkoloryzowanych historii.

Luksusowe auto do wynajęcia

wynajem luksusowych samochodów w WarszawieKuzyn powiedział dziewczynie, że jest kierownikiem jakiejś firmy, że bardzo dobrze mu się powodzi. Fakt, nadzorował produkcją, jednak w wyobrażeniach dziewczyny na pewno wyglądało to inaczej. Następnego dnia poprosił mnie, abym wybrała się z nim po wynajem luksusowych samochodów w Warszawie w celu doradzenia mu, który samochód najbardziej spodobałby się dziewczynie. Zapytałam, dlaczego nie pojedzie swoim autem po nią na dworzec. Powiedział, że jego auto już dawno powinno pojechać na złom, a nie na dworzec. Dlatego pozwolił sobie na takie małe nagięcie rzeczywistości. Pojechałam z nim obejrzeć te luksusowe auta i przyznam, że faktycznie robiły wrażenie. Nie dziwię się, że dla mężczyzn odpowiednie auto to taka ważna sprawa. Cena takiego wynajmu nawet nie była taka wysoka jak się spodziewałam.A za to wszystko w cenie było ubezpieczenie, auto sprawdzone i bezpieczne i luksus podróżowania. Wsiadłam do jednego z aut, piękny czarny lakier już z daleka rzucał się w oczy. Skórzane siedzenia, piękna tapicerka, radio z jakąś obsługa filmów, to dopiero luksus.

Oczywiście, kuzynowi również spodobało się to auto. Wynajął je na dwa dni i oczekiwał przyjazdu dziewczyny. Okazało się, że wcale nie zwróciła uwagi na auto, tylko na niego i wydawała się być naprawdę miła. Jednak kuzyn poczuł się lepiej na pewno, gdy mógł zrobić takie dobre wrażenie. Auto naprawdę prezentowało się super.

Related Posts