Wynajmowanie limuzyn na różne okazje staje się coraz bardziej popularne. Mniejsze czy większe uroczystości mogą być poprzedzone wielkim wejściem. W zależności od marki limuzyny różnią się one wyposażeniem i nawet wygodą. Za taką atrakcję musimy zapłacić często nie małe pieniądze.

Najlepsze limuzyny na wynajem

limuzyna na studniówkeCoraz częściej na różne okazje wynajmowane są limuzyny lub inne ekskluzywne samochody. W zależności od wyposażenia samochodów oraz czasu trwania przejażdżki cena jest bardzo różna. Za krótki kurs limuzyną trwający tylko godzinę zapłacimy 200-300 złotych. Za przejazd limuzyną połączoną ze zwiedzaniem miasta nocą i poczęstunkiem w postaci truskawek i szampana przyjdzie nam zapłacić kilka set złotych nawet do tysiąca. W zależności od okazji, na którą jest wynajmowana limuzyna mogą się różnić wyposażeniem. Limuzyna na studniówke lub urodziny może być zaopatrzona w barek, tv oraz klimatyzację. Limuzyna wynajmowana na ślub nie musi mieć barku z alkoholem oraz tv. Największy wybór obecnie mamy wśród białych limuzyn. Są to standardowe auta nadające się na każdą okazję. Większość mają odgrodzoną kabinę kierowcy od pasażerów i wmontowany telefon łączący z kierowcą. Najlepsze i najpopularniejsze limuzyny to są te z wbudowaną klimatyzacją. Nadają się one zarówno na przejażdżki gorącym latem ale także zimą. Piękna i elegancka limuzyna często ma zarezerwowane  terminy na kilka miesięcy na przód.

Wynajmowanie limuzyn i innych luksusowych aut jest bardzo rozpowszechnione zarówno na wieczory panieński czy kawalerskie jak i na urodziny lub wesele. Mimo iż koszt takiej atrakcji jest dość wysoki to popularność wynajmowania limuzyn stałe rośnie. Przed zarezerwowaniem takiego przewozu zalecane jest sprawdzenie opinii o danej firmie lub przewoźniku.

Related Posts