Mój synek niedługo kończy roczek. Przez ten czas sporo urósł. Gdy się urodził nosił ubranka w rozmiarze pięćdziesiąt sześć. Teraz jest to już rozmiar osiemdziesiąt sześć lub nawet dziewięćdziesiąt dwa. Wszystkie ciuszki, z których wyrósł prałam i chowałam do szuflady (oczywiście te, które były w dobrym stanie).

Symboliczna cena za ciuszki dla dzieci

ubranka dziecięce w dobrej cenieNajwięcej zachowało się ciuszków w najmniejszych rozmiarach. Jest to okres kiedy dziecko jeszcze nie niszczy zakładanych rzeczy. W chwili obecnej w szufladzie nic już się nie mieści. Muszę więc coś z tym zrobić. Zaczęłam od przejrzenia wszystkich zgromadzonych ubranek i pogrupowania w rozmiary. Po namyśle postanowiłam sprzedać ubranka dziecięce w dobrej cenie. One są naprawdę nie zniszczone i na pewno przydadzą się następnemu małemu dziecku. W wolnej chwili porozkładałam ciuszki i zrobiłam im zdjęcia. Następnie posegregowałam w pakiety po kilka sztuk. Istnieje oczywiście możliwość kupienia pojedynczych sztuk. Do sprzedania mam najwięcej bodziaków. Jest to rodzaj ubranek, które uwielbiam. Są praktyczne a do tego nie ściągają się i dobrze podtrzymują pampera. Mój synek od urodzenia miał ubierane prawie zawsze body. Żałuję, że w większych rozmiarach są coraz mniej dostępne. Oprócz bodziaków do sprzedania mam pajace oraz śpiochy w najmniejszym rozmiarze. Niektórych nie miał ubranych ani razu. Do tego jeszcze kaftaniki, spodnie i zestawy dresików.

Wszystkie ciuszki wystawiłam za naprawdę symboliczną cenę. W przypadku zakupu pojedynczych sztuk koszt przesyłki przewyższy koszt ubranek. Z uwagi na to, że wystawiłam ogłoszenia na portalu lokalnym liczę, że ubranka kupią okoliczni mieszkańcy. Takim sposobem szuflada opustoszała i zrobiło się miejsce na kolejne, już większe ubranka dla mojego synka.

Related Posts