luksusowa odzież damska

Moja ciocia zawsze stawiała na klasę i luksus. Ja, dla której pojęcie mody praktycznie nie było wcześniej znane, od niej właśnie uczyłam się dobrego stylu i wyczucia smaku. Przychodziłam do niej i pokazywała mi włoskie sukienki, które są w jej szafie i mówiła, że jakbym jakiejś potrzebowała, to zawsze mogę pożyczyć.

Luksusowa odzież damska i zmiana mojej garderoby

luksusowa odzież damskaUbrań ma pełno, ze dwie szafy ma i całą garderobę. Najbardziej podobają mi się jej ekskluzywne torebki włoskie, których nigdy nie widziałam u żadnej koleżanki. Ciocia pewnie płaci za nie grube pieniądze i nie dziwię się, że moich koleżanek na takie nie stać. Jak kiedyś wzięłam od niej coccinelle i poszłam w niej do szkoły, to wszystkie aż się odwracały za nią i szalały. Słyszałam jak szepczą coś za moimi plecami na jej temat. Pewnie się zdziwiły, jak zaczęłam pożyczać ubrania od cioci, bo znakomitej jakości luksusowa odzież damska do tej pory nie była elementami mojej garderoby i ubierałam się w zwykłe proste rzeczy, takie jak każdy. No ale coś się zmieniło, i dzięki cioci poczułam ten styl, szyk i elegancję. Czułam się wtedy jak taka kobieta, i to było całkiem miłe uczucie, muszę powiedzieć. Szalenie mi się włoskie ubrania damskie zaczęły podobać i skakałam z radości, jak ciocia kupowała coś nowego. Nie wypożyczałam od niej tych nowości, bo były zarezerwowane dla niej, ale coś co nie było jej aktualnie potrzebne jak najbardziej. Mama zwracała mi uwagę, żebym z tym nie przesadzała, bo będę jak taka paniusia, ale to chyba nikomu nie zaszkodzi. Ostatnio sklep internetowy z którego zamawia ciocia robił jakieś promocje i moda włoska znalazła się też w mojej osobistej szafie.

Tak, kupiłam sobie taki piękny sweterek, na który miałam jakieś tam oszczędności i mi starczyło. Byłam taka szczęśliwa, że mam coś swojego tak eleganckiego, i wyglądam w tym tak luksusowo.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.