W tym roku bardzo powiększyła mi się rodzina. Nie dość, że dwie siostry wyszły za mąż to jeszcze trzy kuzynki w odstępie co kilka miesięcy urodziły dzieci. Także w tym roku na świętach u mojej mamy miała być dużo więcej osób niż do tej pory.

Dobry pomysł na ciekawy prezent dla bliskich

śmieszne fartuchy kuchenneUmówiliśmy się też, że w tym roku osoby dorosłe nie będą dostawała jakiś dużych i drogich prezentów tylko naprawdę jakieś drobiazgi. Bo nie wyobrażaliśmy sobie tego żeby święta była w ogóle bez prezentów. Ja doszłam do wniosku, że kupić coś zabawnego. To zawsze jest coś lepszego niż jednak jakieś praktyczne prezenty robione na siłę. Zaczęłam więc szukać w internecie bo tam jest jednak największy wybór tego typu rzeczy. I w końcu znalazłam śmieszne fartuchy kuchenne, które bo od razu zwróciły moją uwagę. Na tych fartuchach były zabawne napisy lub też zdjęcia. Można było także wybrać dla każdego inny tekst z imieniem przez co prezent taki byłby typowo indywidualny. Fartuchów był spory wybór a do tego były bardzo przystępne cenowo. Zdecydowałam więc, że każdy ode mnie otrzyma jeden. Wymyślałam więc jaki dla kogo byłby najlepszy i jakie zdjęcie albo napis na nim umieścić. Muszę przyznać, że była to dla mnie świetna zabawa. Wybrałam też fartuch dla siebie. Byłam z siebie zadowolona, że udało mi się kupić dla wszystkich prezenty w tym samym sklepie i tym samym nie tracić na to czasu jak co roku. Już po kilku dniach otrzymałam przesyłkę. Fartuchy na żywo prezentowały się świetnie.

Wiedziałam, że będzie dużo śmiechu gdy każdy wyjmie podczas świąt swój prezent. I tak też było. Jednak ja nawet nie przypuszczałam ile radości one sprawią. Każdy przymierzył swój fartuch i mamy w nich wiele zdjęć, które są bardzo wesołe. W sumie był to chyba najlepszy prezent.

Related Posts