Od dziesięciu lat nauczam w wyższej szkole w Poznaniu. Doceniam studentów zaocznych bo muszą łączyć pracę zawodową z nauką. Stara się jak najlepiej przekazać im moją wiedzę, chociaż nie mamy odpowiedniej ilości godzin. Niestety studenci zaoczni się z tym muszą liczyć.

Beton i tynk są znane

beton tynk dekoracyjnyMoja uczelnia zajmuje dobre miejsce jeżeli chodzi o poziom nauki. Nasi studenci chętnie biorą udział w różnych konkursach i zajmują wysokie miejsca. Zazwyczaj wybieramy najzdolniejsze osoby na roku i namawiamy na wzięcie udziału w konkursie. Przygotowania do konkursu powoli się zaczynają. Moi studenci muszą napisać pracę materiałach budowlanych. Wybiorę dwie osoby, które przygotują najciekawsze referaty. Materiały budowlane takie jak tynki dekoracyjne muszą być prawidłowo opisane. Tynk dekoracyjny powinien być opisany na podstawie informacji przekazanych od producenta. W pracy muszą znaleźć się także zdjęcia i ciekawe porównania. Tynk trawertyn jest jednym z docenianych materiałów i on także powinien zostać w pracy opisany. Najlepszy beton i tynk dekoracyjny dla moich studentów będzie bardzo prosty. W pracy poprosiłem aby wymienić także beton architektoniczny. Nie ma o nim wiele informacji ale jestem pewnie, ze moi studenci sobie z tym poradzą. Myślę, że najłatwiej im będzie z panelami. Panele dekoracyjne 3D są bardzo modne ostatnio. Jest nich wiele materiałów. Są szczegółowo opisywane jak panele Loft System. Studenci zostali poinformowani o moich wymaganiach. Wiedzą, ze przykładam duża uwagę żeby praca była merytoryczna i na temat.

Nie lubię jak ktoś nie korzysta literatury. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś pytania odnośnie betonu lub innego materiału zawsze może do mnie podejść to ja podpowiem gdzie można szukać informacji na ich temat. Studenci są bardzo pilni i jestem ciekaw ich prac.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.