domy z bali pod klucz

Od lat przekonuje męża do przeprowadzki do domu jednorodzinnego. Jest to zupełnie inne życie, niosące za sobą zdecydowanie wiele zalet. Przestrzeń, wolność, a także własny ogród. Po prosu żyć nie umierać.

Domy z bali pod klucz rozwiązaniem

domy z bali pod kluczCzęsto jednak słyszałam kontrargument: „nas na to nie stać”. Co prawda mogliśmy sprzedać mieszkanie jednak to wciąż byłoby za mało. Dodatkowo gdzie byśmy podziali się na czas budowy? Wtedy wpadł mi do głowy pomysł – domy z bali pod klucz, to jest rozwiązanie. Przede wszystkim domy drewniane z bali całoroczne, są dużo tańsze niż murowane. Po drugie nie musielibyśmy samodzielnie wykonywać prac budowlanych, gdyż wszystko za nas zrobiłaby firma oferująca domu z bali pod klucz. W związku z tym jest to idealne rozwiązanie dla nas. Na początku mąż miał pewne obawy. Jednak po zagłębieniu się w temat i moich usilnych prośbach zgodził się na takie rozwiązanie. Strasznie się ucieszyłam, w końcu będę miała wymarzony ogród, spokój i ciszę. Zdecydowaliśmy się, że tańsze są nieotynkowane domy z bali, a do tego wyglądają znacznie atrakcyjniej, a już w ogóle na tle lasu, gdyż działka, którą wybraliśmy znajduje się tuż pod samym lasem. Nie mogłam sobie lepiej tego wymarzyć. Po zamówieniu czekaliśmy zaledwie kilka tygodni. Na ten czas przeprowadziliśmy się do mojej matki. Najlepsze było oczywiście to, że po tych kilku tygodniach, ciągnących się w nieskończoność, po prostu otrzymaliśmy klucze i mogliśmy wnieść meble.

Zdecydowanie było to dobre rozwiązanie. Latem wszyscy wspólnie grillujemy, a w domu w końcu nie ma kłótni, kto ma wyprowadzić psa, no może teraz są tylko o to kto ma po nim posprzątać.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.