fotomagnesy

Wizytówki są podstawowym elementem promowania nie tylko osoby, z kierownictwa czy samego szefa ale także firmy, którą reprezentuje. Jest to bardzo znana i podstawowa funkcja wizytówek. Dawanie wizytówek jest bardzo utartym zwyczajem.

Fotomagnesy i ich możliwości

fotomagnesyAle czy można zamiast wizytówek po darowywać inne przedmioty, które również będą zawierać dane firmowe oraz jak będą nas postrzegać osoby obdarowane przedmiotem zamiast papierowego kartoniku. Jeśli takie są wasze obawy to nie warto sobie nimi zaprzątać głowy. Każda firma na rynku chce się wyróżniać. Jest to bardzo korzystne i świadczy pozytywnie o firmie, którą reprezentujemy. Dlatego zamiast zamówienia na wizytówki postawny na fotomagnesy na lodówkę, na których nie tylko możemy umieścić fotografię na przykład naszej kadry pracowników ale również same dane firmowe wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji twórczej. Możliwości jakie dają fotomagnesy są nieograniczone. Ale najbardziej przekonywującym argumentem jest fakt, że fotomagnesy mieszczą się w kieszeni, a ich waga jest niewielka. Jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę na tle innych firm wówczas kubek ze zdjęciem będzie idealnym pomysłem, który stanie się nie tylko wizytówką ale także gadżetem firmowym. Na takim kubku możecie zaprezentować swoje osiągnięcia lub pokazać czym zajmuje się firma poprzez przeróżne zdjęcia.

Aby kubek ze zdjęciem był również wizytówką warto umieścić dane kontaktowe firmy. W zależności jaki pomysł wybierzecie wasza firma dzięki takim nietypowym wizytówkom zyska na rozgłosie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.