Miałem niewielki sklepik na osiedlu, w którym sprzedawałem  artykuły biurowe. Szło mi całkiem nieźle do czasu, aż w pobliżu zbudowano szkołę. Wtedy już wiedziałem, że będę radził sobie o niebo lepiej a moje dochody w znacznym stopniu wzrosną. Czekał mnie ogromny sukces zawodowy.

Sprzedaż tanich artykułów szkolnych 

artykuły szkolne hurtZdecydowałem się na zakup większej ilości artykułów szkolnych, żeby ofertę wystosować do jak najszerszej grupy odbiorców. Wszystko się świetnie składało, ponieważ niedaleko była firma, która sprzedawała bardzo tanie artykuły szkolne hurt był idealnym dla mnie rozwiązaniem, ponieważ mogłem kupić duże ilości produktów w niskiej cenie. Nie zamierzałem jednak przebijać aż tak mocno cen, gdyż zależało mi na tym, żeby klienci do mnie regularnie zaglądali. Zbyt wygórowane ceny nie zapewniłyby mi dużej ilości klientów. W hurcie zamówiłem zeszyty, okładki na zeszyty, długopisy różnego rodzaju i wiele innych. Wiedziałem jakie artykuły szkolne były najbardziej niezbędne i w nie zainwestowałem. Kupiłem też teczki w formacie A4 i poszedłem do kasy. Nie było łatwo, bo miałem dwa duże wózki zapakowane po brzegi. Zapłaciłem mało i na dodatek dostałem jakiś rabat na kolejne zakupy. Z zadowoleniem wróciłem do swojego osiedlowego sklepu, żeby rozłożyć cały towar, w jaki się zaopatrzyłem. Wszystkie artykuły szkolne sprzedawałem w niskich cenach i to zapewniło mi regularne zyski. Nie tylko rodzice robili u mnie zakupy, ale dzieciaki też często zaglądały do sklepu.

Zarabiałem ogromne pieniądze i nawet się nie spodziewałem, że aż tak dobrze będzie mi szło. Żonę zabrałem na wakacje zagraniczne, o których marzyła już od dawna. W końcu było mnie na to stać i mogłem jej zafundować ten wyjazd. Była szczęśliwa i dziękowała mi za wszystko.

Related Posts