Butik z bielizną był dla mnie najważniejszy. W końcu prowadziłam go od dwunastu lat i zarabiałam dobre pieniądze. Wystarczało mi na wszystko a lubiłam też kontakt z klientami i praca w butiku sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Nie mogłabym zajmować się czymś innym.

Klientki zainteresowane erotycznymi biustonoszami

biustonosze erotyczneOd kilku lat sprzedawałam bieliznę od jego producenta. Nie była ona zbyt wymyślna i właściwie w butiku od dawna nie pojawiło się nic nowego. Nie zastanawiałabym się nad tym, gdyby nie jedna z moich klientek. To ona powiedziała, że powinnam sprzedawać biustonosze erotyczne, bo teraz to klientki wymagające były. Nie zauważyłam, że klientów było mniej, ale też nowych mi nie przybyło. Ta klientka zapewne miała dużo racji i dlatego też postanowiłam nawiązać kontakt z innym partnerem handlowym, który produkował bieliznę erotyczną. Na początku skupiłam się tylko na biustonoszach, bo nie do końca wiedziałam, czy takie zmiany będą korzystne. Nigdy nie oferowałam erotycznych biustonoszy i musiałam się najpierw upewnić, czy będą się dobrze sprzedawały. Zamówiłam do swojego butiku pięćdziesiąt biustonoszy w różnych wariantach kolorystycznych. Były to biustonosze z lateksu, koronki czy innych materiałów. Kilka biustonoszy umieściłam na wystawie, bo przecież musiałam zaprezentować przechodniom nowości w butiku. Ludzie interesowali się wystawionymi biustonoszami i zaglądali do mnie chętnie. Nawet mężowie kupowali swoim żonom takie biustonosze.

Wprowadzenie nowych produktów do butiku z bielizną wyszło mi na dobre. Zyskałam wielu klientów i też więcej młodych kobiet zaczęło do mnie zaglądać. Z czasem poszerzyłam asortyment i w końcu oferowałam modną i nowoczesną bieliznę w swoim butiku. To była dla mnie zdecydowanie dobra zmiana.

Related Posts