Zawsze jak zbliżał się okres chrzcin czy komunii, to zamawiałem odpowiednią biżuterię, którą w tym okresie najchętniej kupowali moi klienci. Mój sklep jubilerski zasłynął dzięki niskim cenom, które od samego początku oferowałem. Mogłem sobie na to pozwolić bez problemu.

Wszystkie złote łańcuszki wyprzedane w ciągu miesiąca

łańcuszek złoty z medalikiemZa każdym razem, jak zbliżał się ten wyczekiwany przez wszystkich jubilerów okres, sprawdzałem co było modne, żeby móc to oferować swoim klientom. W tym roku był to łańcuszek złoty z medalikiem, który prezentował się wyjątkowo pięknie. Łańcuszek był dość mocny a medalik precyzyjnie wykonany. Wiedziałem, że muszę nabyć tę biżuterię, bo niebawem klienci zaczną poszukiwać takich łańcuszków. Zgłosiłem się do hurtowni, w której regularnie robiłem zakupy, ponieważ dostępny był tam zawsze towar, który był nowością. Oczywiście nie zdziwił mnie fakt, że łańcuszki z medalikiem były dostępne. Postawiłem na złoto najlepszej próby, za które zapłaciłem rozsądną cenę. Zakupiłem dwadzieścia sztuk wraz z eleganckimi pudełkami. W sprzedaży łańcuszki pojawiły się na początku maja. Wystawiłem je na witrynie dla przyciągnięcia uwagi. Ku mojemu ogromnemu zadowoleniu przyniosło to efekt, ponieważ wszystko udało mi się sprzedać w ciągu miesiąca. Klientów nie przyciągała wyłącznie niska cena za dobrej jakości złoto, ale też moda, która miała ogromne znaczenie. Uważałem ten wynik sprzedażowy za wielki sukces, który był kolejnym w mojej karierze zawodowej.

Po jakimś czasie zapragnąłem czegoś więcej. Mój sklep był niewielki, ale przynosił zadowalające mnie dochody. Wiedziałem, że mogę osiągnąć jeszcze więcej i dlatego postanowiłem otworzyć kolejny punkt w innej części miasta. Przygotowywałem się do tego dość długo, ale było warto.

 

Related Posts