Nigdy nie miałam czasu na to, żeby się sobie przyjrzeć dokładnie. Byłam zabiegana i cały dzień coś robiłam. Praca pochłaniała mnie do reszty, brałam nadgodziny. Dlatego w okresie świątecznym, gdy mogłam trochę odetchnąć, przyjrzałam się sobie i zobaczyłam, że czas niestety nie obszedł się ze mną łaskawie.

Laserowe zamknięcie uciążliwych naczynek

zamykanie naczynek za pomocą lasera - lublinWszystko mogłam znieść, jednak paskudne naczynka spędzały mi sen z powiek, bo wyglądały okropnie. Nie dało się ich nawet makijażem przykryć. Na chwilę lekko bledły, a za pół godziny już wyskakiwały. Najwięcej miałam ich na nosie. Nie wyglądało to estetycznie. Czułam się, jak jakiś pijak z czerwonym nosem. Miałam trochę wolnego, więc musiałam się ratować. Zapisałam się na zamykanie naczynek za pomocą lasera – lublin, bo podobno tylko taki zabieg jest skuteczny. Nie mogłam już wytrzymać, gdy przyglądałam się sobie w lustrze. Na szczęście, dobry salon kosmetyczny znajdował się niedaleko mnie, więc nie musiałam go długo szukać. Cieszyłam się, że w końcu pozbędę się problemu i gdy przekraczałam już próg salonu, to poczułam się spokojniej. Bardzo długo mi to ciążyło. Obecnie gabinety kosmetyczne są wyposażone w lasery bardzo wysokiej jakości, które w szybki i bezpieczny sposób mogą poradzić sobie z naczynkami, bliznami, czy też mogą usuwać tatuaże, lub odmładzać twarz. Wierzę w ich działanie, ponieważ zobaczyłam co potrafi laser zrobić z moimi rozległymi naczynkami. Zniknęły całkiem.

W końcu nie muszę się już martwić o to, że ktoś zauważy moje naczynka. Odeszły w niepamięć i mam nadzieję, że już się nie pojawią. W końcu jestem piękną kobietą i nic nie szpeci mojej twarzy. A salon kosmetyczny mogę wszystkim serdecznie polecić, ponieważ podeszli profesjonalnie do problemu i szybko i skutecznie się go pozbyli.

Related Posts