Jako dietetyk kliniczny pracuję już piąty rok. Na moje usługi jest ciągłe zapotrzebowanie. Wiele osób zauważa, że niezbyt zdrowo się odżywa i z tym problemem zwraca się do mnie. Ja staram się pomagać, ale tylko tym osobom, którym naprawdę na tym zależy. 

Żywność zapakowana w folię termokurczliwą na diecie 

szeroki tunel do pakowania w folię termokurczliwąCzęsto czytam w internecie opinie, że diety są drogie, a co za tym idzie niewiele osób na nie stać. Owszem, można tak powiedzieć, jeżeli ktoś decyduje się na diety egzotyczne, pełne drogich owoców czy innych produktów. Nie chcą zamienić chipsów na flipsy kukurydziane ponieważ uważają, że to nie da efektów. Przykładów mogę wymieniać naprawdę mnóstwo. Ostatnio byłam na pewnym dietetycznym sympozjum i tam profesor powiedział aby zachęcać takich ludzi żywnością, która jest dobrze zapakowana. Nawet jeśli towar jest drogi klient będzie go w stanie kupić – cena rozłoży się na kilka porcji. Opowiedział również, że ostatnio sam zakupił szeroki tunel do pakowania w folię termokurczliwą. Sprawdzał czy owoce w taki sposób zapakowane zachowają świeżość i będą smaczne. Okazało się, że były one bardzo dobre. Powiedział więc swoim pacjentom, że zakup produktów w takich opakowaniach jest również świetnym pomysłem a co za tym idzie oszczędnym. Produkty zapakowane w folię termokurczliwą są zdecydowanie tańsze i dieta nie będzie obciążeniem dla portfela. Po tym wykładzie byłam dużo mądrzejsza. Zaproponowałam moim pacjentom, aby kupowali produkty pakowane w sposób próżniowy.

Pomysł się przyjął i wiele osób mówiło, że bardzo bali się  drogich produktów i poszukiwania sporo tańszych zamienników. Byłam zadowolona z udziału w sympozjum, ponieważ dzięki niemu mogłam pomóc znacznie większej liczbie osób. Oby zakupowanie zapakowanych w termokurczliwą folię się przyjęło. 

Related Posts