Zawsze interesowałem się modą dla najmłodszych i sam zaprojektowałem swojemu chrześniakowi łóżeczko, które później okazało się hitem. Kochałem swoją pracę, ponieważ dzieci były dla mnie najważniejsze. Postanowiłem podjąć współpracę ze znanym producentem.

Doskonały projekt kocyków

kocyki dla niemowląt minkyPoza samodzielnymi projektami często współpracowałem z innymi, dla których świadczyłem swoje usługi. Bardzo spodobały mi się kocyki dla niemowląt minky i postanowiłem zaoferować producentowi współpracę. Zainteresowały go moje projekty, ponieważ miałem masę świeżych pomysłów a oni potrzebowali jakiejś nowej koncepcji. Ucieszyła mnie ta nowina, ponieważ współpraca z tak prestiżowym producentem była dla mnie bardzo ważna. W przyszłości na pewno dzięki temu zyskam wielu nowych klientów. Za projektowanie kocyka zabrałem się od razu. Postanowiłem też porozmawiać z moim pięcioletnim synkiem, by dowiedzieć się jakie ma potrzeby. Co prawda nie był już niemowlakiem, ale warto słuchać małych dzieci. Nie raz mój syn mnie zainspirował i większość trafionych projektów zawdzięczałem właśnie jemu. Kocyk zaprojektowałem w ciągu dwóch dni. Zadowolony pojechałem do siedziby producenta, żeby osobiście mu przedstawić swój projekt nowego kocyka dla niemowląt. Liczyłem na pozytywny odzew i z takim właśnie się spotkałem. Producent od razu okazał spore zainteresowanie i zdecydował się wdrożyć mój projekt od razu. Ruszyła więc produkcja kocyków mojego autorstwa. Byłem z tego szalenie dumny i od razu opowiedziałem o wszystkim żonie.

Od tamtego czasu wszystko zaczęło się jeszcze lepiej układać. Dostawałem więcej ofert współpracy i na wszystkie się zgadzałem. Tak jak sądziłem, współpraca z tak znanym producentem przysporzyła mi samych korzyści. W końcu wyszedłem przed szereg.

Related Posts