Z moim chłopakiem, a obecnie narzeczonym, znamy się już tak długo, że nie muszę mieć niespodzianek. Zawsze wolę wiedzieć z góry co planuje. Moje koleżanki mówią mi, że to mało romantyczne, że one by tak nie chciały, ale dla mnie było tak wygodnie. Każdy robi tak, jak mu pasuje.

Uwielbiam bursztynowe pierścionki

pierścionek z bursztynem - cena zakupuDlatego, że zawsze wiedziałam co planuje mój chłopak, powiedział mi, że planuje zaręczyny. Ucieszyłam się, bo już trochę razem byliśmy i ślub byłby takim idealnym uwieńczeniem tego związku. Powiedział, żebym udała się z nim do jubilera, wybrać sobie pierścionek. Sam nie znał się ani na rozmiarach, ani też jak ten pierścionek powinien wyglądać. Nie chciał kupować mi takiego, który by mi się nie spodobał. Niby każdy by mi się pewnie i tak spodobał, ale tak to mogłam wybrać sobie sama jakiś super. Zawsze marzył mi się pierścionek z bursztynem – cena zakupu wcale nie była jakaś wysoka, a klasyka takiego pierścionka jest nie do opisania. Takie naturalne kamienie zawsze pięknie prezentują się na dłoni i uważam, że nie ma ładniejszych, nawet żadne drogie brylanty nie równają się z bursztynami. Na szczęście dla mnie, okazało się, że w sklepie jubilerskim do którego poszliśmy, były takie pierścionki i to całkiem spory wybór. Były różne piękne kamienie w przeróżnych rozmiarach. Nigdy nie lubiłam biżuterii zbyt rzucającej się w oczy, dlatego też nie wybrałam największego i najbarwniejszego bursztynu, ale znalazłam coś dla siebie.

Mój pierścionek zaręczony jest z pięknym bursztynem średniej wielkości, idealnie pasuje mi do każdej stylizacji i niesamowicie prezentuje się na dłoni. Sam moment zaręczyn jednak pozostał niespodzianką, ponieważ nie wiedziałam, kiedy mój chłopak odważy się i zdecyduje, że już czas zapytać mnie o najważniejszą kwestię.

Related Posts