Kable światłowodowe

W Polsce zawód informatyka nigdy nie należał do modnych dopóki ludzie nie odkryli ich zarobków. Było to jednak chyba związane głównie z tym, że bardzo mała część społeczeństwa była zdolna do wykonywania tego zawodu i miała dość odwagi by się w nim spróbować.

Kable światłowodowe – pomagają zarabiać informatykom?

Kable światłowodoweNie oszukujmy się większość z nas ma problem z tym by cokolwiek napisać na komputerze z prędkością szybsza niż sto znaków na minutę, a co my tu dopiero mówimy o kimś, kto potrafi z palcem w nosie naprawić gniazdo keystone czy napisać w moment kilka linijek skomplikowanego kodu w którym jeden błąd wystarczy, by pisać go zupełnie od początku. Niewiele osób byłoby na coś takiego gotowych. Widząc znerwicowanych Polaków mających problem z tym by iść chodnikiem i wchodzić na ścieżkę rowerową, trzymanie się tak wielu często nielogicznych i niezrozumiałych zasad mogłoby wywoływać u nich odruchy wymiotne i skutecznie zniechęcać do podjęcia tego rodzaju pracy. Dlatego w pomieszczeniu w którym stoi szafa serwerowa zwykle nie siedzi przeciętny człowiek. Są to ludzie wyjątkowo spokojni i na pewnym etapie bardzo poukładani. W informatyce nie poradzi sobie nikt, kto nie jest w stanie ogarnąć matematyki na poziomie rozszerzonym z liceum, co już dyskwalifikuje ogromną część polskiego społeczeństwa. Część z nich być może sprzeda kiedyś jakiemuś informatykowi „to dziwne urządzenie co się zwie szafa rack”, ale nikt z nich nie będzie nigdy zarabiał nawet ułamka tego co programiści czy inni specjaliści od komputerów. Robotnicy założą kabel światłowodowy który informatyk wykorzysta do zarobienia kolejnych milionów. Często jest to wynagrodzenie za spędzenie młodości przy książkach z matematyki i unikanie imprez. Spora część informatyków nie ma rodzin ani nawet żon czy narzeczonych. Być może po prostu ciężko wytrzymać z człowiekiem dla którego głównym tematem do rozmowy zawsze będzie niedziałająca szafa teletechniczna z jego biura a nie na przykład nowa fryzura jego kobiety.

Mimo to informatycy nie mają wśród kobiet złej opinii – być może przez to, że zarabiają więcej niż ktokolwiek inny kiedykolwiek mógłby, a co za tym idzie stwarzają znacznie lepsze warunki do życia dla ewentualnej przyszłej rodziny.

Więcej o kablach światłowodowych można znaleźć na: http://b2b.intercom24.pl

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.