W zeszłym roku gruntownie zmieniłam swoje życie. Uciekłam z Warszawy, w której pracowałam jako analityk finansowy, ponieważ zakochałam się w rolniku. Na pewnym etapie życia uświadomiłam sobie bowiem, że bardzo chciałabym założyć rodzinę i prowadzić sielskie, spokojne życie z dala od zgiełku. Z czasem zaczęłam nawet pomagać mojemu mężowi w pracach typowo rolnych. Nauczyłam się nawet prowadzić kombajn. 

Niezbędne zestawy – zawleczki

zestaw zawleczekPewnego poranka zasiadłam za sterem kombajnu i odkryłam, że coś jest nie tak. Gdy tylko uruchomiłam pojazd zauważyłam, że tylna przyczepa ani drgnęła. Zawołałam więc mojego męża Darka, który od razu zaczął szukać źródła problemu. Po zaledwie kilku minutach mój kochany małżonek zdołał zlokalizować problem. Okazało się, że należy niezwłocznie wymienić zawleczkę, która w głównej mierze scala ze sobą kombajn i przyczepę. Na całe szczęście mieliśmy w domu nowy zestaw zawleczek, który sprezentował mi mój tata. Niezwłocznie po niego pognałam, a gdy wróciłam, z zainteresowaniem zaczęłam przyglądać się pracy mojego męża. Okazało się, że sprezentowany nam zestaw składa się z kilku metalowych zawleczek różnej wielkości. Podczas obserwacji odkryłam również, że zawleczki te posiadają różne kształty. Do naszego kombajnu idealnie pasowała lekko pokarbowana, złota zawleczka, którą udało się zamontować bardzo szybko i sprawnie. Byłam przekonana o tym, że część ta posłuży nam przez długie lata, produkt ten od razu wydał nam się bowiem bardzo solidny i wytrzymały. Moje pierwsze wrażenie okazało się słuszne, metalowa zawleczka świetnie służy nam po dziś dzień, choć od jej wymiany minął już prawie rok.

Z perspektywy czasu jestem bardzo wdzięczna mojemu tacie za to, że zdecydował się sprawić nam taki a nie inny prezent. Zawleczka bardzo nam się wówczas przydała, dzięki niej nie musieliśmy tracić dnia i szybko przystąpiliśmy do pracy na polu. 

 

Related Posts