Niedawno przeprowadziliśmy się wraz z mężem i dziećmi do domku pod miastem. Jest to nasz pierwszy w życiu dom jednorodzinny z dużym ogrodem, wcześniej bowiem mieszkaliśmy w centrum miasta w bloku wielorodzinnym. Cieszy nas więc to, że mamy dla siebie więcej przestrzeni oraz miejsce do odpoczynku. Dla naszych dzieci mamy zamiar urządzić miejsce do zabaw na świeżym powietrzu.

Prywatny plac zabaw dla dzieci

huśtawki na plac zabawPo wielu latach mieszkania w w bloku w końcu nadszedł czas na złapanie oddechu. Przeprowadziliśmy się właśnie całą rodziną do domku jednorodzinnego na obrzeżach miasta. Mamy nie tylko dużą przestrzeń wewnątrz, ale też piękny, duży ogród z widokiem na las. Ogród stopniowo zmieniamy tak, aby w pełni odpowiadał naszym potrzebom. Mamy już drewnianą altanę oraz kamienny grill. Teraz przyszła pora na urządzenie miejsca zabaw dla naszych dzieci. Mamy trzy pociechy i żadne z nich nie przekroczyło jeszcze dziesiątego roku  życia. W związku z tym dzieciaki potrzebują dużo ruchu w bezpiecznej przestrzeni. Stworzyliśmy więc plac zabaw z zamówionych sprzętów. Na razie mamy zjeżdżalnie, ale czekamy na huśtawki na plac zabaw, które będą spełnieniem marzeń naszych dzieci. Nie są to bowiem zwykłe huśtawki, tylko takie tkane z linek kosze, na których mogą siedzieć nawet trzy lekkie osoby. Poza dwiema sztukami tego typu huśtawek, zamówiliśmy też jedną zwykłą bez oparcia. Cały sprzęt na plac zabaw wykonany jest z drewna wykończonego kolorowym plastikiem.

Pierwszy raz w życiu z całą rodziną zamieszkaliśmy w domku jednorodzinnym. Mamy tu duży ogród, który urządzamy tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Dla naszych dzieci bardzo ważną częścią będzie na pewno plac zabaw wraz ze zjeżdżalnią i huśtawkami. Sprzęt zamówiliśmy przez Internet.

Related Posts