aranżacja wnętrz

Hej Wszystkim. Dzięki, że czytacie znowu mój wpis. Dodajecie mi mega inspiracji i powera do działania! Dzięki tak wielkiemu zainteresowaniu i licznym wiadomościom zwrotnym, mam doskonałą pewność, że to co robię, ma naprawdę głęboki sens.

Aranżacja wnętrz to moja pasja

aranżacja wnętrz Dziękuje Wam raz jeszcze. Dziś coś szczególnego i niesamowitego dla mnie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że temat będzie dotyczył transformacji mojego pokoju. Jak wiecie, długo się z tym bardzo borykałam. Jednak zanim do tego przejdę, uważam, że uczciwym i dobrym jest to, żeby nieco się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie. Nie każdy przecież mnie zna. Nazywam się Emanuela i mieszkam obecnie w Gdańsku. Od zawsze moją pasją była najlepiej wykonana aranżacja wnętrz w Gdańsku. Od małego dziecka, wiedziałam, że praca jako architekt, jest stworzona właśnie dla mnie. Można powiedzieć, że projektowanie wnętrz było od zawsze obecne w moim życiu. Już jako mała dziewczynka, przestawiałam mamie, różne ozdoby, drobiazgi, które były w naszym domu, mówiąc przy tym: Architekt wnętrz wie lepiej. Miałam wtedy dziewięć lat. To tyle jeżeli chodzi o małą notatkę o mnie. Teraz zamierzam przejść do nieco innej kwestii jaką jest transformacja mojego pokoju. To prawda, że bardzo często jest tak, że szewc bez butów chodzi. Zazwyczaj skupiałam się na wnętrzach innych osób, przyszedł czas i na mnie. Myślę, że jako architekt powinnam dawać w tej materii dobry przykład. Zaczynajmy zatem. W pierwszej fazie mój pokój był bardzo kolorowy, teraz postawiłam na klasyczność i prostotę.

Z żółtych ścian, przerzuciłam się na biele i beże. Do dziś uważam, że to bardzo doby wybór. Mój pokój nabrał elegancji i szlachetności. A na tym mi przecież zależało. W metamorfozie pomogły mi, także faktury i tekstylia. Postawiłam na kolorowe zasłonki i białe firanki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.